Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
26
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2309
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (2)

  • AVANGARD
    78 000 $
    1 178 $/м²

    Трускавецька вул., (Будинок Ж)

    2 кімнати
    66 / 29 / 10 м²
    поверх 3 з 10
    2021 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 2 кім 66,25 м2 Франківський р-н. Пропонуємо до продажу світлу та простору 2-кімнатну квартиру у сучасному ЖК на Трускавецькій. Квартира з чудовим плануванням. Основна інформація: • Площа – 66,25 м2 • Поверх – 3 з 10 • 2 окремі кімнати, простора кухня з лоджією. • Роздільний санвузол. • Будинок комфорт-класу, збудований з цегли • Стан: стяжка підлоги, штукатурка стін, буде встановлено двохфункційний газовий котел та батареї • Індивідуальне газове опалення Інфраструктура та локація: • Поруч усе необхідне для комфортного життя: ТРЦ, супермаркети, магазини, аптеки, пошта • Зручна транспортна розв’язка – легкий доступ до будь-якого району міста • Підземний паркінг та гостьовий наземний...
    Рієлтор
  • AVANGARD
    66 300 $
    1 517 $/м²

    Героїв Крут вул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМІСІЇ
    ЖК VERO
    1 кімната
    44 / 12 / 17 м²
    поверх 4 з 5
    2026 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1 кім 43 м2 ЖК Vero. Без комісії Продається 1 кімнатна квартира у житловому комплексі бізнес класу Vero. Бічна вулиця Стрийської, вул. Героїв Крут. Здача в експлуатацію 1 квартал 2028 року. Малоповерхова забудова. Комплекс на початковому етапі будівництва, що дозволяє купити за максимально вигідною ціною. Загальна площа квартири 43.7 м2 Квартира знаходиться на 4 поверсі з 5. Індивідуальне газове опалення із двохфункційним газовим котлом. Внутрішній двір без авто. Підземний паркінг з ліфтом. Зручна локація яка швидко розвивається, поруч автовокзал, заклади харчування, супермаркети, магазини, аптеки. Біля комплексу озеро із відпочинковими зонами. Продаж без комісії. Є можливість розте...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.